T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Eğitim Birsen Elmadağ da Toplandı

 


Eğitim Birsen Ankara 2 no.lu şubesinin sendika üyeleri için yapılan hizmetlerle ilgili bilgilendirme toplantısıElmadağ Belediyesi Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlendi.
Eğitim Birsen Ankara 2 no.lu şubesi başkanı Levent Köse;” Sendikamız güçlüyü haklı kılmak için değil, haklıyı güçlü kılmak için kurulmuş bir sendikadır.Eğitim birsen olarak enerjimizi,gücümüzü,zamanımızı, mekânlarımızı kamu görevlilerinin hakkını,hukukunu korumak, arttırmak için kullanıyoruz. Milletimize, Memleketimize, medeniyetimize hizmet ediyoruz.” dedi.

Gündoğdu Soruları Yanıtladı

Toplantıya katılan Ak Parti Ankara 1.Bölge Milletvekili Ahmet Gündoğdu’nun selamlama konuşması ile devam etti. Ahmet Gündoğdu sendika üyeleri tarafından sorulan soruları da yanıtladı.
Toplantı sendikanın yakın tarihinde yapmış olduğu çalışmalar ve 2015 toplu sözleşme masasında alınan kararların görüşülmesi ile devam etti.

Özverili Çalışmalara Başkandan Teşekkür

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Eğitim Birsen’in değerli üyelerini ve Sayın Vekilimizi burada misafir etmekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyorum.Eğitim Birsen’in, birlik ve beraberlik içerisinde yapmış olduğu gayretli çalışmalarıiçin tebrik ediyorum.” dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr