T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Hizmette Birliktelik

 

Elmadağ belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Büyük Şehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı nitelikli çalışma programı başlattı.
   
Elmadağ’da var olan alt yapı ve yol problemini uzun vadeli çözüm bulmak maksadıyla Elmadağ Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi  kaliteli çalışma programı başlattı.
   
Bu bağlamda Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Fikret Yüce ve ekibi Elmadağ’da Başkan Gazi Şahin ve Elmadağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle görüştü.
    
Görüşmede öncelikli olarak, çevre yolu ve Hasanoğlan bölgesinde ki sanayi yolunun yapımı, asfalt kaplaması, asfalt yaması, alt yapı çalışmaları, tretuvar çalışmaları  ve bu çalışmaların daha seri ve kaliteli olması için iş makinelerinin takviyesi gibi konular görüşüldü.  
                                   
Elmadağ Hizmet Bekliyor
    
Elmadağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarına hız kazandırmak maksadıyla yapılan görüşmede önemli olanın işleyişin yürümesi olduğunu aktaran Başkan Gazi Şahin devletin devamlılık arz eden bir yapısının bulunduğunu dikkat çekerek vatandaşın sıkıntı çekmemesi noktasında işbirliğinin önemine değindi. Elmadağ’ın birçok hizmet beklediğini aktaran Başkan Şahin hizmetlerin karşılanması noktasında planlı çalışmanın hizmet kalitesini arttıracağını ifade etti.

Hizmette Uyumlu Çalışma

Belediyeler arasındaki uyumlu çalışmanın hizmet aşamasında vatandaşlara büyük rahatlık sağlayacağını ifade eden Başkan Şahin, hizmette birlikte hareket etmenin vatandaşın huzurunu arttırdığına vuguda bulunarak, önemli olan hizmette barışın kazanılmasıdır dedi.
    
Sanayi yapılanmasının önemine de dikkat çeken Gazi Şahin Elmadağ’ın cazibe merkezi haline gelmesi için orta ve uzun vadeli planlı çalışmalara ihtiyaç duyduğunu bu planlamanın yapıldığını söyledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr