T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ'da Evde Bakım ve Sağlık Hizmeti Yeniden

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin;
Elmadağlı Vatandaşlara Sunduğu "Evde Bakım ve Sağlık Hizmeti"ne Yeniden Devam Dedi

Elmadağ Belediyesi tarafından İlçe genelinde “evde bakım ve sağlık hizmeti “ kapsamında 2009 yılında 591, 2010 yılında 2.320 ve 2011 yılında 3.580 hastaya hizmet verilmiş olup, vatandaşlardan gelen yoğun ilgi neticesinde 2015 yılında bu hizmete devam kararı alındı.
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ; “Kaliteli hizmet adı altında sunduğumuz  “Evde Bakım ve sağlık hizmeti” halk tarafından çok sevildi. Elmadağlılar hizmetten çok memnun kaldı.Bu bilgiler doğrultusunda 1 doktor ve 2 hemşire ile 4 aylık anlaşma yapılarak bugün tarih itibari ile haftanın 6 günü, günde 23 hastaya tedavi amaçlı bakım hizmetitekrar verilecek” dedi.


Nitelikli Hizmet Sözde Değil Özde Olan Hizmettir

Başkan Gazi Sahin, “İnsanın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik yapılan bu türçalışmalar beni en çok sevindiren hizmetlerdendir. Yardıma ihtiyacı olan ve maddi imkânları elvermeyen, yaşlı, engelli insanlarımızı sağlıklarına kavuşturmaya yönelik yaptığımız bu hizmeti benim kadar belediye çalışanlarımızda çok seviyor, bu hizmeti sunan sağlık ekibimizde çok seviyor. İlçemizde bu sevgi ile bugüne kadar 6.491hastaya ulaşılmıştır.Nitelikli hizmet sözde değil özde olan hizmettir. Nitelikli hizmet anlayışınızdan dolayı, bu hizmette emeği bulunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
Evde Bakim ve sağlık hizmeti uygulamasındanfaydalanmak isteyenlerinSağlık İşleri Müdürlüğünün 863 06 50 /118 numaralı telefonu arayarak bilgilendirme ve randevualabilecekleribelirtildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr