T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin Kaliteli Hizmete Teşekkür Etti

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin seçim sonrası personeli ile bir araya geldi ve hizmetlerin seçim sonuçlarına olumlu yansımasından dolayı teşekkür etti.
Başkan Şahin; “İnsanları şekline şemailine göre değil güzel ahlakı, sadakati, çalışkanlığı ile özverili bir şekilde çalışmasıyla değerlendirdiklerini belirtti. Başkan Şahin; “İlçemize yaptığımız bu güzel hizmetlerde hepinizin emekleri var. Hepiniz benim için çok değerlisiniz.” dedi.

Biz Büyük Bir Aileyiz

Büyük bir aile olarak siyasi parti ayrımı gözetmeksizin tüm vatandaşlara en iyi hizmeti vermeye bundan sonra da gayret göstereceklerini belirten Başkan; “İlçemizin sorunlarını ihtiyaçlarını omuzlarınızda taşıyorsunuz, Allah hepinize kazasız belasız hayırlı rızıklar nasip etsin.” dedi.Personeline, hoşgörü ve saygı çerçevesi içerisinde sorunları çözmeleri tavsiyesinde bulundu.

Dirliğimiz, Birliğimiz, İstikrarımız Bozulmasın

Seçim sonuçlarının ilk günden ekonomiye olumlu yansımasından bahseden Elmadağ Belediye Başkan Gazi Şahin;  Ülkemizin istikrarına hepiniz katkıda bulundunuz. Ülkemizin, askerimizin, esnafımızın, halkımızın, tüm insanlığın bu morale ihtiyacı vardı. Bugün Ülkemiz kazandıysa hepimiz kazandık demektir. Allah kavgasız, çekişmesiz, huzurlu günler nasip etsin, dirliğimiz, birliğimiz, istikrarımız bozulmasın inşallah.” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr