T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağlı Hanımlar Sporu da Sağlığı da Önemsiyor

 

Elmadağ Belediyesi tarafından hanımlara yönelik badminton kursundan sonra ücretsiz Step-aerobik ve plates kurslarının4 yıldır aralıksız olarak devam etmekte olduğu bildirildi.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; kursiyerler tarafından yoğun istek ve ilgi üzerine Elmadağ Kültür Merkezi spor salonunda ev hanımları için hafta içi her gün sabah 09:00-10:00 saatleri arasında eğitim verilmekte olduğu,Çalışan hanımlar için ise Pazartesi,Çarşamba ve Cuma günleri 16:30-18:00 saatleri arasında spor seanslarının devam ettiği bilgisi alındı. Kursa kayıt olmak isteyenlerin 8630650/131 numaralı telefonu arayarak bilgi alabileceği belirtildi.


Ev Hanımlarımızı Önemsiyor, Sağlıklı Yaşamaları İçin Spora Teşvik Ediyoruz

Ücretsiz olarak açılan kurslara olan ilgiden oldukça memnun olan Başkan Şahin, kursiyerlerle sohbet ederek İnsan sağlığında sporun önemine dikkat çekerek; “ Siz saygı değer hanımefendilerimizin günlük yaşantı yoğunluğundan, bir nebze de olsa uzaklaştırabilmek ve günlük yaşam stresine karşı fiziksel ve ruhsal hazırlıklarının sağlanmasına destek olabilmek için bu kursları açtık.” dedi.
Ev hanımlarımızı önemsiyor, sağlıklı yaşamaları için elimizden gelen aktiviteleri yapmalar için destek olmaya gayret ediyoruz” diyen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Bu tür faaliyetler, katılımlarınız doğrultusunda devam edecek ve açılmasını istediğiniz başka branşlar varsa onları değerlendireceğiz” dedi.

 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr