T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
MİNİKLERE BAŞKAN AMCALARINDAN YENİ ANA SINIFI

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in, Gümüşpala İlkokulunu ziyaretinde, Okul Müdürü Kenan Karagöz tarafından okulun öncelikli ihtiyaçları,yapılan sunumda Başkan’a aktarıldı. Başkan Şahin tarafından yerinde yapılan incelemeler sonucu, okulun en öncelikli ihtiyacı belirlendi vemevcut anasınıfının fiziki yetersizliği ve kapasitesi olarak ihtiyacı karşılayamaması nedeniyle,okulun bahçesinde bağımsız bir ana sınıfının yapılmasının yerinde olacağına karar verildi.


Başkan Şahin Yerinde İncelemelerde Bulundu

Başkan Şahin’in talimatları doğrultusunda Belediye teknik personelleri tarafından yer tespiti ve gerekli incelemeler yapıldıktan sonra anasınıfının bedeli Belediyeden karşılanmak üzere inşaatına başlanıldı.


Anasınıfı Velilerinden Başkan’a Teşekkür

Başkan Şahin; inşaatı denetledi ve yerinde incelemelerde bulundu.Anasınıfı öğrencilerini ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç, okul müdürü, öğretmenler, sınıf anneleri ve anasınıfı velileri tarafından sevinç ve teveccühle karşılanan Başkan Şahin, okulun sınıf anneleri ve anasınıfı velileri ile bir süre sohbet etti.İnşaatın yapımının tüm hızıyla devam etmekte olduğunu belirtti. Veliler de Başkan’a duyarlılığından ve her yönüyle eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr