T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Seçim Sonrası Teşekkür Turu

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Başkan Yardımcıları, Meclis ÜyeleriElmadağ ASKİ yetkilileri,A.B.B. Elmadağ Koordinatörü ’nün katılımıyla, İlçe merkezine uzak olan,köy statüsünden mahalleye dönüşen 11 mahallenin muhtarına ve vatandaşlarına bir program dahilinde, hür kararı ileÜlkenin istikrarı için, yapmış oldukları iyi niyetli desteklerinden dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Halkımız karar vermesi gerektiğinde en güzel kararı verebiliyor. Ancak bu 1 Kasım seçimlerinin sonuçlarında görüyoruz ki Ülkemiz kazanmıştır kaybeden yok diye düşünüyoruz, Halkımız kazanmıştır. Bu sebepten dolayı halkın kararlarına saygı duymak ve takdir etmek gerekir. Halkımız istediğinde istikrarını da, istediğinde kararını da en güzel şekilde vermeye muktedirdir. Ellerine sağlık diyorum ve bütün halkımızı saygıyla sevgiyle selamlıyorum.”dedi.

Ziyarette, mahallelerin en aciliyet içeren talepleri alındı ve Başkan Şahin’in talimatları doğrultusunda, ilgili birimlerin, 2016 yatırım programına alındı.Şahin; hizmetlerin durmadan devam edilmesi konusunda talimatını verdi.


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr