T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediyesi’nden 70 Kişiye İstihdam

 

Elmadağ İlçesi içerisinde ikamet eden ve istihdam bekleyen 70 kişi Elmadağ Belediyesi ve İş-Kur arasında yapılan protokol ilepark, bahçe ve genel çevre temizliği kapsamında Elmadağ Belediyesi'nde çalışmaya başladılar.
2015 yılı içerisinde,2 periyot halinde olmak üzere ilk etapta 100 kişi 7 ay,ikinci etapta 70 kişi6.5 ay olarak belediye hizmetlerinde çalışmak üzere istihdam edildi.


İşçi Taleplerini Bizzat Takip Ediyoruz

Başkan Şahin, “Siz değerli hemşerilerimizle tekrar bir araya geldik. İş-Kur ile anlaşma sağlanması halinde memnun kaldığımız çalışanlarımızla devam edeceğimizin sözünü vermiştik. Bugün sözümüzü tutarak Belediyemiz adına halkımıza hizmet eden arkadaşlarımızla yola devam edeceğiz. Buradan kardeşlerimizin, yeni işlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi. Başkan Şahin; “Ayrıca İlçemiz genelindeki fabrikalarımızın işçi taleplerini de bizzat takip ederek 100 lerce vatandaşımıza iş imkanı sağlayıp istihdama çok yönlü destek oluyoruz.”dedi.


Belediye İş ve İşlemleri Detayıyla Anlatıldı

Belediye Başkan Yardımcısı Sami Özer tarafından yeni işe başlayan personelleregörev tanımları, mesai saatleri ve belediyenin genel işleyişi hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

Belediyede görevli diğer idarecilerle tanışan yeni personeller daha sonra görev alanlarına dönerek çalışmalarına başladılar.

 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr