T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Herşey Sağlıklı ve Huzurlu Bir Toplum İçin

 

Elmadağ’da İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Toplum Destek polisi ve Elmadağ Belediyesi bünyesinde evde bakım ve sağlık hizmeti veren ekipler, Belediye Başkanı Gazi Şahin’in makamında bir araya gelerek toplantı yapıldı.Toplantıda; bölgemizde bulunan yaşlı, yatalak, şizofren veya yardıma muhtaç aileler el birliği ile tespit edilip, karşılıklı istişare yapılarak görev paylaşımı yapılmasına kararı verildi.


Kurumlar El Ele Verdi

Toplum destek polisinin hizmet alanına giren konularda gerekli çalışmaları yaparken, aile içerisinde sağlık hizmetine ihtiyacı var ise evde bakım ekibine iletilecek ve öncelikli olarak sağlık hizmeti verilecek. Aynı şekilde evde bakım hizmeti verilir iken toplum destek ekibini ilgilendiren bir vaka var ise derhal ilgili birime iletilerek gerekli hizmetin verilmesi sağlanacak.

Halkımız İçin Bir Olalım , Güçlü Olalım

Birlikten güç doğar diyen Başkan Gazi Şahin; “Toplumun huzuru ve sağlığı için ele ele vereceğiz. Ruh ve beden sağlığı için elimizden gelenleri gerek Belediye imkanları, gerekse şahsım olarak seferber edeceğiz.” dedi. Daha önce birçok gencimizi bağımlılıktan kurtarmak için tedavi ettiren Başkan Şahin; “çocuklarımızın elinden tutalım, hastalarımızın derdine derman olalım, halkımız için bir olup güçlü olalım” dedi.
Bu konuda Başkan Yardımcısı Davut Gündoğan ‘ a çalışmaların sağlıklı yapılabilmesi için gerekli talimatları verdi.


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr