T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
SABAHIN BEREKETİYLE DUALARDA BULUŞTULAR

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, her Cuma, sabah namazında farklı camilerde namaz kıldıktan sonra cami cemaati ile birlikte kahvaltıda bir araya gelerek birebir sohbet ediyor.

Tıpkı kocaman bir ailenin kahvaltı sofrasındaymış gibi samimi ve içten yapılan sohbette Başkan Şahin kendisine yöneltilen soruları da samimiyetle yanıtladı.

Günün en bereketli zaman diliminde sizler ile bir araya gelmenin huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız diyenBaşkan Şahin; “Bu tür birliktelikler hem komşuluk ilişkilerini hem de birlik ve beraberliğimizi güçlendiriyor” diyerek memnuniyetini dile getirdi. Vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak Elmadağ’ımızı daha yaşanılabilir, daha modern bir İlçe haline getirebilmek için var gücümüz ile çalışıyoruz’ ’dedi.

Dualarınızı Bizden Eksik Etmeyin

Başkan Gazi Şahin; “Duasız üşürmüş yürekler bil.Sana bir dua eden olsun,Seninde bir dua ettiğin.Bilmezsin hangi kırık gönlün duasıdır karanlıklarını aydınlatan, Sana ummadık kapılar açan.Bilmezsin kimin için ettiğin duadır,Seni böyle ayakta tutan. Hz. Mevlana’nın şiirindede bahsetiği gibi Bizim en büyük moral kaynağımız en büyük gücümüz sizlerin hayır duasıdır, dualarınızı bizden eksik etmeyin.” dedi.
Cami cemaati ile çay sohbeti sonrası halkın taleplerini yerinde inceleyen Başkan Şahin vatandaşların sıkıntı ve sorunlarının çözülmesi için ilgili birimlere gerekli talimatları verdi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr