T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Muhtarlarla İstişare Toplantısı Düzenlendi

  Elmadağ Belediye Başkanlığı tarafından Kültür Merkezi toplantı salonundaMuhtarlarla birlikte Belediye faaliyetleri ve yatırımlar hakkında istişare toplantısı düzenlendi.
Muhtarların sorumlu oldukları mahalleleri kapsayan,taleplerini dile getirdiğitoplantıya; Elmadağ Belediye Başkanı Gazi şahin,Başkan Yardımcıları ve Belediyedeki ilgili Müdürler katıldı.

Yapılan Hizmetler ve Yapılacak Olan Yatırımlar Masaya Yatırıldı

 İlçe genelindeki mahallelerde yapılan faaliyetler ve önümüzde ki günlerde başlayacak olan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Şahin;her mahallenin kendine has, kendine özgü sorunları vardır diyerek muhtarların taleplerini tek tek dinledi.İlçenin her mahallesini ele alınarak en ince ayrıntısına kadar muhtarlarla değerlendirdi.2015 yılında yapılan hizmetleri anlattıktan sonra 2016 yatırım programına alınacaklar hakkında bilgilerde aktardı.

Şeffaf, Hesap Verilebilir ve İsraf Yapılmadan En Doğru İşi Zamanında Yapabilmek İçin Bir Aradayız

 Başkan Gazi Şahin; “Muhtarlar,  mahallenin yaşam kalitesini geliştirmek, belediye ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla ilişkilerini yürütmek, mahalleleriyle ilgili konularda görüş bildirmek ve diğer kurumlar ile işbirliği yapmaları yanında aynı zamanda bulundukları bölgenin en önemli kanaat önderleridir. Şeffaf, hesap verilebilir ve israf yapılmadan en doğru işi zamanında ve daha verimli bir şekilde yapabilmek için muhtarlarımızın görüş ve önerilerine değer veriyoruz. Hepimizin ortak amacı ve gayreti daha mükemmel bir Elmadağ’ı birlikte inşa etmektir. ”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr