T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
YILIN YEREL YÖNETİCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

 

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından 100.sayısının kutlandığı ve bu yıl altıncısını düzenlendiği “Yılın Yerel Yöneticileri ödül töreni Kayseri Hacılar Belediyesi Kültür Merkezinde yapıldı.“Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor” anketinde almış olduğu oylarla Yılın Yerel Yöneticisi seçilen belediye başkanlarına ödülleri verildi.


 Hacılar Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Oğuz. Amaçlarının Türk Belediyeciliğine katkı sağlamak olduğunu söyleyerek, “Belediye başkanlarımızın ve hatta belediye çalışanlarımızın bir projeyi üretme ya da uygulama aşamasında emsal teşkil edecek, başka belediyelerimizden ve belediye başkanlarımızdan, onların tecrübelerinden istifade etmeleri yerel yönetimlerimize önemli kazanımlar sağlayacak, aynı zamanda Türk belediyeciliğinin gelişmesine katkı sağlayacaktır. Bu noktada köprü vazifesi görmek biz Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi ailesinin başlıca hedefleri arasındadır” dedi.


19 ayrı hizmet kategorisinde ayrı, ayrı değerlendirilerek belirlenmiş ödüller arasında Kentsel Dönüşüm Proje Tasarımı ve uygulamaları kategorisinde ödül alan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin adına ödülü almakla görevlendirilen Başkan yardımcımız Sn. Sami Özer teslim almıştır. Başkan Gazi Şahin; 3 dönemi başarılı bir şekilde tamamlayıp, halkımızın refahı için, İlçemizin kalkınması için sayısız hizmete imza attıktan sonra, 4.dönemde yine Belediye Başkanı görevimi sürdürmenin onurunu yaşıyorum. Yaptığımız hizmetler, İlçemizi bir adım daha ileriye taşınması, sorunların çözümü için üretilen projelerin desteklenmesinde büyük önem taşıyor. Hizmetlerimizi, projelerimizi yaparken ödül almak için değil, halkımıza hak ettiği hizmeti en iyi şekilde sunmak için gayret ediyoruz. Tabi bu çalışmaları yaparken de takdir görmekte bizleri motive edip ayrı bir keyif veriyor insana. Bu ödülü layık gören tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum.” dedi.


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr