T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin, Çalışmaları Yerinde İnceledi

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ’ın her kesiminde çalışmaların devam ettiğini bildirerek “Hizmette Bütünlük” dedi.

Başkan Gazi Şahin, geniş bir arazi yapısı olan Elmadağ için hizmette sınır tanımıyor. Başkan Şahin Elmadağ’ın yalnızca ilçe merkezlerine ve de mahallelerine yönelik çalışmaların olmadığını kırsal kesime yönelik çalışmaların da olduğunu belirterek “Hizmet Her Yerde Olmalıdır” diye konuştu.

Halkın isteklerini değerlendirip, isteklere göre çalışma yapıldığını söyleyen Başkan Gazi Şahin, talepler doğrultusunda Elmadağ’da kırsal kesimde bulunan Sarayözü mevkiinde, yol düzeltme ve genişletme çalışmalarının sürdüğünü, dere ıslahı ve dere yataklarında su taşkınlığının önlenmesi için belirlenen yerlere büz konulduğunu, kırsal kesim yollarının bakıma alınıp yollarda düzeltme ve yol genişletme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Gazi Şahin kırsal kesimde tamamlanan ve devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, Elmadağ’da yapılan çalışmaların dört bir koldan süre geldiğini ifade etti.

Başkan Gazi Şahin, Elmadağ’ın geniş arazi yapısı nedeniyle zor bir ilçe olduğunu, çalışmaların sıkı takip edilmesi gerektiğini söyleyerek “Hizmette Bütünlük” ifadesinde bulundu.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr