T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
YILDIZLARDAN BAŞKANA ZİYARET

 

  2015 yılında Avrupa 3.lüğü ve Balkan şampiyonasında 2.lik ve 3.lük kazanan Yıldız Kadın Serbest Güreş Milli Takımı, Teknik Direktörü,Antrenörü ve Elmadağ Kamp Eğitim Merkezi Müdürü H.HüseyinKapucu ,  Başkan Gazi şahin i makamında ziyaret ettiler.

  Milli sporcular, 2016 yılında Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için 06-19 Ocak arasında Elmadağ Kamp Eğitim Merkezinde hazırlıklara başladıklarını ve takım olarak şampiyonluk kürsüsüne çıkmayı hedeflediklerini belirttiler. Spora ve sporcuya her zaman destek olan Başkan Gazi Şahin’i de ziyaret etmek istediklerini ifade ettiler.

Başkan’a Güreşçilerden Anlamlı Hediye

  Kamp Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Kapucu; Tesisimizdeki donanım ve güler yüzlü personellerimiz ile teknik ekip ve sporcularımızın önce huzurunu sağlayıp kendilerini evlerindeymiş gibi hissettirmeye çalışıyoruz ve Sporcularımıza başarılar diliyoruz.”dedi. Sporcularımıza başarılar diliyor Başkan Şahin’e güreş milli takım forması hediye takdim ettiler.
 
  Başkan Gazi şahin; “Ata sporumuz olan güreş, siz gençlerimizin gayretli ve özverili çalışmalarınız ile geçmişten geldiği gibi geleceğe de başarılar ile aktarılacaktır. Yıl içerisinde düzenlenecek olan Uluslararası organizasyonlarda Ülkemizi temsil edecek olan tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.” dedi.  Teknik heyet ve sporcularda bu nazik ziyaretinden ve anlamlı hediyelerinden  dolayı teşekkür etti.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr