T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
MİNİKLER OKÇULUK BRANŞINDA HIZLA YÜKSELİYOR

 

  Elmadağ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde, 7-14 yaş arasında 18 öğrenci ile okçuluk eğitimi vermekte olduğu, bu öğrenciler arasında aralıksız kursa devam eden miniklerin, Antrenör Altan Güngör ve Baş Antrenör Hakan Güngör ile 2 ay boyunca yoğun bir antrenman yaptığı bildirildi.

Okçular  Hedefi Vurdu, Kupayı Aldı

  Yapılan çalışmalar neticesinde, Ankara’da okullar arsında düzenlenen İl okçuluk şampiyonasında takım olarak 3 gümüş madalya ve 1 kupa aldılar. Bireysel olarak yapılan yarışmada ise Yağmur Özgümüşboğa 7-8 yaş kızlar olarak Ankara 2.si oldu.

Minikler Başkan ‘la Müsabaka Yaptılar.

  Başarılarının ardından Elmadağ Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Halildede Ayan ve Antrenörleri ile birlikte spora ve sporcuya her zaman destek olan Başkan Gazi Şahin’i ziyarete gelerek başarılarını paylaşmak istediler. Sporcular,Elmadağ Belediyesi Kültür Merkezinde Başkan Gazi Şahin ile mini bir müsabaka yaptılar.
Minik sporcuların ailelerine ve antrenörlerine çocukları spora yönlendirdikleri ve onların yanında oldukları için teşekkür eden ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gazi Şahin; “Yarışmada dereceler elde eden çocuklarımızın başarısını kutluyorum ve gelecekte onları Türk milletini temsil edecek yerlerde görmeyi diliyorum.”dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr