T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
“Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” Projesine Minik Ellerden Destek

   İHH İnsani Yardım Vakfı’nın başlatmış olduğu,geleceğin iyiliksever Türkiye'sini bugünden inşa etmek üzere uyguladığı  “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” Projesi kapsamında,projeye destek olmak amacıyla Elmadağ Toki Anaokulu öğrencileri,öğretmenleri ve velileriyle birlikte kitaplar için ayraç yaparak o minik elleriyle kardeşlerine katkıda bulunmak için çalıştılar.

Destek etkinliğine katılan,yaş aralığı 3-5 olan öğrencilerin iyilik yapmak amacıyla böyle bir çalışmada yer almak istediklerini belirttiler.Satılan ayraçlar, İHH nın kumbaralarında toplanarak Okul Müdürü tarafından yetkililere teslim edileceği bildirildi.

Elmadağ Toki Anaokulu Müdürü Birsen Bayar; “Çocuklarımız ile yapmış olduğumuz etkinliğe oyunu da katarak bazı değerlerimizi çocuklarımıza anlatmak daha kolay olabiliyor. 105 öğrenci, öğretmen ve velilerimizin katılımı ile daha renkli bir çalışma ve birliktelik yaşamış olduk. Küçük yüreklerinde büyük düşüncelerinin olması bizleri ayrıca çok mutlu etti .”dedi.

Duyarlı Nesiller Yetiştiren Öğretmenlerimize Başkan’dan Teşekkür

  Etkinliğe katılan Başkan Gazi Şahin; Çocuklarımızı küçük yaşlardan itibaren bilinçli, yardımsever, başkalarının dertleriyle dertlenen, duyarlı nesiller olarak yetiştirebilmeyi, dostluk ve kardeşliği öğretebilmeyi hedefleyerek yapılan çalışmalar için emeği geçenlere teşekkür ederken, minikleri ise o kocaman yürekleri için takdir etti.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr