T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ “Sosyal Denge Sözleşmesi” İmzaladı

 

  Elmadağ Belediye Başkanlığı ile BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği) sendikası arasında Belediyede çalışan memurlar için “Sosyal Denge Sözleşmesi” imzalandı.

  İmza törenine, Belediye Başkanı Gazi Şahin, Başkan Yardımcısı Davut Gündoğan,  Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, Bem-Bir-Sen Ankara 1 No’lu Şube Başkanı Bayram Elik, Şube Başkan Yardımcısı Feridun Güneş, Belediye Bem-Bir-Sen temsilcisi Yaşar Güneş ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Osman Elmas katıldı.

2016-2017 yıllarını kapsayacak olan,22 maddeden oluşan sözleşmede çalışan memurların sosyal haklarında iyileştirmeler yapıldı.

Çalışanlarımızın Lehine, Gücümüz Nispetinde, İyileştirilmeler Yapıyoruz

  Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; Birlik ve beraberlik içinde sosyal standartları yükseltmek, içimizdeki çalışma azmini, gayretini yükseltmeye teşvik etmek için, çalışanlarımızın hakkını korumak da görevlerimizden birisidir düşüncesiyle, elimizden geldiğince çalışanlarımızın lehine ve gücümüz nispetinde, iyileştirilmelerin yapılması için gayret ediyoruz. Huzurlu her bir bireyin çevresine pozitif enerji yansıttığını ve bunun çalışma performansını da arttırdığını düşünerek, İmzalamış olduğumuz sözleşmemizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr