T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Sağlık Hizmeti Bitmez

 

Başkan Gazi Şahin Elmadağ halkı için organize ettiği ücretsiz sağlık kampanyasıyla halkın büyük sevgisini kazandı. Bununla yetinmeyen Başkan Şahin, ücretsiz sağlık muayenesine devam edildiğini bildirerek halkın sağlığına verdiği önemi ispat etti.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in insan merkezli hizmetleri devam ediyor. İnsana değer verilmesinin önemine vurguda bulunan Şahin, Elmadağ belediyesi bünyesinde ücretsiz muayenenin devam ettiğini bildirdi.

Hizmetlerinin geçici değil sürekli olması gayreti içerisinde olduğunu aktaran Başkan Gazi Şahin, Elmadağ Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde görevli  Dr.  Nadir Özdoğan’ın Hafta içi günlerinde, saat 09.00 – 12.00 arasında halka ücretsiz muayene hizmeti sunduğunu bildirdi.

Halkın sağlığının korunmasına yardımcı olmak amacıyla bu hizmetin sürekli olduğunu aktaran Gazi Şahin, imkanlar dahilinde hizmetlerin devamının geleceğini ifade etti.

Bu Hizmetten Çocuklar ve Yaşlılar Çok Memnun

Elmadağ Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde görevli Dr. Nadir Özdoğan, hafta içi 09.00 ile 12.00 saatleri arasında uygulanan bu hizmetten en fazla yararlananların çocuklar ve yaşlılar olduğunu belirtti. Dr Özdoğan, tamamen ücretsiz olan bu hizmetten sağlık güvencesi olmayan vatandaşların da faydalanabileceğini söyleyerek, ilaç konusunda sosyal güvencesi olmayan vatandaşlara elde bulunan ilaçlarla yardımcı olunmaya çalışıldığını aktardı


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr