T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; İlçe genelinde yaşayan engellilerle öğlen yemeğinde bir araya geldi.
Dua okunmasıyla başlanan yemekte hoş sohbetler yapıldı. Gülücüklerin eksik olmadığı, insanların çekinmeden en rahat halleri ile tıpkı evlerindeymiş gibi davranmaları ise aile sofrasında olduğunu hissettirdi.
Kendileri için özel hazırlanan bu yemekte birbirleri ile dertleşip, istek ve dileklerini özgürce Başkan’a anlatıp, böyle güzel bir düşünce ile bir ayara gelmekten, Başkanın misafirperverliğinden çok mutlu olduklarını ifade ettiler.
Allah’ın bizlere emaneti,İlçemizin bereketi olan siz değerli kardeşlerimize “Kapımız her zaman açık”
Başkan Şahin; Devletimizin engelliler için verdiği imkânlar hakkında bilgiler aktardı, misafirleriyle birebir ilgilenerek, sağlık ve genel ihtiyaçları hakkında bilgiler aldı ve gerekenlerin yapılması hususunda görüşmeler yaptı. Kapımız sizlere her zaman açık olacaktır diye belirtti.

“Dirliğimiz, Birliğimiz Bozulmasın”
Başkan Şahin; “Bugüne kadar ailece yediğimiz en güzel yemeklerden bir tanesiydi. Biz sizlerle kocaman bir aileyiz. Allah sizlere, Ülkemize, Milletimize zarar ziyan vermesin, dirliğimiz, birliğimiz hiçbir zaman bozulmasın inşallah “ dedi. Yemeğe katılan tüm misafirlerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Birlik ve beraberlik içerisinde yenilen yemek bitiminde, şükür duası yapıldı. Kendileri için almış olduğu hediyeler ve bu özel gün için Başkan Gazi Şahin’e teşekkür edip, mutlu ve huzurlu bir şekilde evlerine döndüler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr