T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin Sporcuların Antrenmanına Katıldı

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,  Elmadağ’da kamp yapan genç sporculara yönelik destek ve motivasyon organizasyonu düzenledi.

Sporsuz bir günü bile geçmeyen Gazi Şahin, Elmadağ Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü’nde kamp yapan çeşitli branşlardaki sporculara destek ziyaretinde bulundu.  Ziyaret esnasında kamp yapan sporcularla bir müddet antrenman yapan Başkan Gazi Şahin daha sonra Badminton maçı yaparak sporculara her zaman yanınızdayım mesajı verdi.

Genç sporcuların antrenmanını yakından takip eden ve antrenmana iştirak eden Başkan Gazi Şahin, antrenman sonrasında genç voleybolcu sporcularla birlikte Elmadağ İdris Dağı Mevkii’nde bulunan orman evinde piknik yaptı.

Piknikte voleybolcu gençlerle sohbet edip gençlerin eğlencesine ortak olan başkan Gazi Şahin, takım kurup voleybol maçı yapmayı da ihmal etmedi.

Şahin “ Sağlıklı Yaşamın Anahtarı Spordur”

Sporun sağlıklı yaşamın anahtarlarından biri olduğunu aktaran Başkan Gazi Şahin tüm Elmadağ halkına spor yapmaları yönünde çağrıda bulundu. Başkan Şahin spora teşvik etmek maksadıyla tüm imkânları kullandığını söyleyerek şöyle konuştu.” İnsanımızı spora yönlendirmek için her türlü çalışmayı yapıyoruz. Bu doğrultuda 3 ay gibi kısa bir sürede iki adet koşu ve yürüyüş yolunu tamamlayıp halkımızın hizmetine sunduk. Halkımızın bu koşu ve yürüyüş yollarını kullanıp çocuklarıyla birlikte spor yapmaları bizi sevindirdi.” dedi

Gazi Şahin, çocukların ve gençlerin sporla vakit geçirmelerinin çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutacağını ifade etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr