T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
"IŞIĞINI YANSIT” PROJESİ

 

Programının açılış konuşmasını yapan okul müdürü Murat Küçükçelebi; Çocuklarımızın yıl boyunca yapmış oldukları davranış,tutum,sosyal faaliyetler,aldıkları ders notların değerlendirilmesi gibi bir çok içeriği kapsayan projemizde çocukların sınıf olarak projede yer alacaklarını belirtti. 


Hasanoğlan Ortaokulu bu projeyle, öğrencilerinin; okul başarısını arttırmayı, olumlu davranışlarını pekiştirmeyi,çevreye bakış açılarında bilinçlenme gerçekleştirmeyi ve akranlarıyla nitelikli iletişim kurmalarını sağlamayı amaçlıyor.


Okul zili çaldı, yarışma başladı


Öğrencilerin yaptığı her olumlu davranış,öğrencilere verilecek puan kartlarıyla ölçülürken olumsuz davranışlarında da puanları düşülecek,en çok puan alan sınıf Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin tarafından ödüllendirilecek.


İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Omaç:”Allah’ın nurdan yarattığı geleceğimiz siz değerli çocuklarımız ile birlikte olmaktan çok mutluyum. Sevgili gençler çalışmak Allah’ın emridir. Çalışırsak biz mutlu oluruz,biz kazanırız, Ülkemiz kazanır” dedi. 


Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi Şahin:”Söz konusu eğitim olunca akan sular durur. O yüzden buradayım, daima yanınızdayım.Projenize her ne destek lazımsa o desteği vermeye hazırım.”dedi. Tüm öğrencilere huzur ve ahenk içerisinde başarılar diledi ve Projede emeği geçen herkese teşekkür etti.
Projede yer alacak çocukların duygu ve düşünceleri dinlendi,halk oyunları gösterisi sergilendi ve öğrencilerin puanlarının yazılacağı kartlar tek tek dağıtılarak projeye start verildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr