T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
TOKİ Konutları Hak Sahiplerine Teslim Ediliyor

 

Elmadağ İlçesi’nde yapımı tamamlanan TOKİ konutları vatandaşların ev hayalini gerçeğe dönüştürdü.
 
Elmadağ’da yapımı tamamlanan TOKİ konutları hak sahiplerine teslim edildi. T.C Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Tarafından 2007 yılı içerisinde inşaatına başlanan konutların yapımı tamamlandı. Hak sahiplerinin büyük bir sevinçle başvurdukları TOKİ, birçok vatandaşın ev hayalini gerçeği dönüştürdü. Konutlarına oturmanın keyfini yaşayan vatandaşlar herkesin ev sahibi olmaları yönünde görüş bildirdiler.

Elmadağ Tatlıca Mahallesi’nde yapımı sona eren TOKİ konutlarının 16 bloktan oluştuğu ve toplamda 528 dairenin bulunduğu söylendi. 46 dönümlük arazi üzerine kurulan, yeşil çevre düzenlemesi ve sosyal dokusuyla modern bir görüntüsü olan TOKİ yerleşkesinin içerisinde 1 adet ticaret merkezi, 1 adet çocuk kreşi, 1 adet caminin bulunduğu  ifade edildi. 

Gazi Şahin” Konutlarına Kavuşan Vatandaşlarımızı Tebrik Ediyorum”

TOKİ’den  konut sahibi olan vatandaşları tebrik eden Başkan Gazi Şahin, yuvalarına kavuşan yurttaşlarımızı tebrik ediyorum diyerek sözlerine şöyle devam etti. “ Sıcak bir yuva sahibi olan vatandaşlarımızın bu konutlarda hatırda kalacak güzel bir yaşantı içerisinde olmalarını diliyorum.” dedi.

Başkan Şahin TOKİ konutlarının ulaşım ihtiyacının Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü UKOME tarafından tahsis edilen, 8 adet ticari minibüsle karşılandığını ifade etti.

Gazi Şahin, toplu konut alanına tahsis edilen ticari minibüslerin hafta içi ve hafta sonu sefer saatlerinin ayrıntılı listesine www.elmadag.bel.tr -  otobüs seferleri linkinden ulaşılabileceğini bildirdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr