T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’e Başarı Sözü

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin minik sporculara tenis raketi ve tenis topu hediye etti.  Hediyelerini alan çocukların mutlukları gözlerinden okundu.

Elmadağ’da sporun yaygınlaşması için elinden gelen tüm çabayı sarf edeceğini ifade eden Başkan Şahin, yaz okulu kapsamında ilçe spor müdürlüğünde tenis kursu alan miniklere tenis raketi ve tenis topu hediye ederek miniklerden tenis sporunda başarı sözü aldı.

Minik sporculardan başarı sözü alan Gazi Şahin spora destek vermedeki temel maksadını şöyle ifade etti.” Spora destek olduğumuz ölçüde çocuklarımızın sağlığını korumuş oluruz. Sağlıklı ve spora ilgi duyan bir nesil oluşturmuş oluruz. Çocuklarımızı sporun her koluna karşı bilinçlendirmeliyiz. Sporun sadece sokak futbolundan ibaret olmadığını anlatmalıyız” dedi.

Gazi Şahin” Minik Adımlarla Olimpiyatlar Neden Olmasın”

Minik sporculara yapılan minik desteklerin ilerisi için büyük organizasyonların alt yapısını oluşturduğuna dikkat çeken Başkan Gazi Şahin “Olimpiyatlarda başarının sağlanması için çocuklarımızın spora bilinçli bir şekilde yönlendirilmesi gerekir. Yerel yöneticiler olarak biz bu konuya çok duyarlıyız. Bizim duyarlı olduğumuz kadar çocuklarımızın ailelerinin de bu konuya karşı duyarlı olmaları gerekmektedir. Yaz spor okulları bu konu için fırsattır.” görüşünü dile getirdi.

Gazi Şahin’in spora ve minik öğrencilere sağladığı destekten dolayı Şahin’e teşekkürlerini ileten tenis eğitmeni Gülay Gülhan” Spora teşvik aşamasında Belediye Başkanımız Gazi Şahin’in çabalarını takdir ediyoruz. Çocuklarımızın bilinçli birer sporcu olmaları yönündeki desteklerine bizde canı gönülden katılıyoruz.” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr