T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
GÜMÜŞ TAKI TASARIMINA YOĞUN İLGİ

 

GÜMÜŞ TAKI TASARIMINA YOĞUN İLGİ

Elmadağ Halk Eğitim Merkezi bünyesinde, Belediyesi Kültür Merkezinde hafta içi her gün 09.00-15:00 saatleri arasında eğitim veren gümüş takı, tespih, yüzük gibi etkinlikleri kapsayan “Takı Tasarımı Kursu”, 20 kursiyerle eğitimlerine aralıksız olarak devam ediyor.


Halk Eğitim Müdürü’nden Başkan Şahin’e kursiyerler adına teşekkür


Elmadağ Halk Eğitim Müdürü Halil Dede Ayan ; “Çağımızda donanımlı, bilgili ve becerili olmak, var olanı geliştirmek için eğitim veren halk eğitim merkezlerimiz katılımcılara birçok alanda fayda sağlamaktadır. Bunlardan yararlanarak kendimizi geliştirebilmek için ilginize, ihtiyacınıza göre açılan kurslarımızı değerlendirebilirsiniz.”dedi. Ayan; “Belediyemizle birlikte bu çalışmaların daha da hız kazandı. Belediye Başkanımızın kurslarımıza verdiği desteklerinden dolayı kursiyerlerimiz adına kendisine teşekkür ediyoruz.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; Belediyemiz ve Halkeğitim Merkezimiz birlikte çok güzel etkinliklere imza atıyor. İlçemizde yaşayan halkımızın el becerilerini geliştirmek, sosyal yönlerini geliştirmelerinde imkânlar sağlamak, meslek sahibi olmaları noktasında çalışmalar yaparak ev hanımlarının da aile ekonomisine katkı sağladıklarını görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. “dedi.


Kus kayıtları devam ediyor


Yaz tatili süresincede devam edecek olan kursa kayıtların devam ettiği belirtildi. Kursa kayıt olmak isteyenlerin 0312 863 10 28 numaralı telefonu arayarak ücretsiz olarak işlemlerini yaptırabilecekleri belirtildi.


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr