T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkanlar Görüştü

 

Başkan Gazi Şahin’i,  Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ziyaret etti. Selçuk Çetin, Elmadağ için Gazi Şahin’in doğru bir seçim olduğunu belirtti.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret etti. Selçuk Çetin, Elmadağ için Gazi Şahin’in önemli bir değer olduğunu söyledi. Çetin” Elmadağ halkı Gazi Şahin’i seçmekle doğru bir karar almıştır. Hepimiz halkın onayıyla belediye başkanlığı koltuğuna oturduk. İlçelerimize yönelik çalışmalarımızla insanımıza daha iyi hizmet sunmak en büyük görevimizdir” dedi.

Pursaklar Belediye başkanı Selçuk Çetin’in ziyaretinden çok memnun olduğunu ifade eden Gazi Şahin, belediyeler arası diyaloga dikkat çekti. Şahin” Belediye başkanları olarak hepimizin ortak bir görevi var. Bu görev halka hizmettir. Gelişmekte olan belediyeler olarak bizim sorumluluğumuz daha büyüktür. İlçelerimizi her yönden kalkınmaya teşvik etmek durumundayız. İlçelerimizin kalkınması için çok farklı çalışmaları bir bütün halinde yürütebilmeyiz. Bu sebepten dolayı kalkınma aşamasındaki belediyelerin birbirleriyle fikir alışverişi aşamasında olmalarının büyük faydalar getireceğini düşünüyorum.” Dedi

Dostluğun ve karşılıklı fikir alışverişinin hakim olduğu ziyaret tarafların birbirlerine başarılı çalışmalar temenni etmeleriyle sona erdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr