T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Muhtarlar Gazi Şahin’i Ziyaret Etti

 

Elmadağ Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Oflaz ve beraberindeki muhtar heyeti Başkan Gazi Şahin’i ziyaret etti. Muhtarlar sorunların giderilmesi için projelere destek olacaklarını söylediler.

Mahallelerinde bulunan sorunları ve halkın isteklerini Başkan Gazi Şahin’e aktaran muhtarlar heyeti Elmadağ Belediyesi’nin şeffaf bir belediyecilik anlayışı içerisinde olduklarını dile getirdiler.

Belediye ile yapılan ortak çalışmaların uzun vadeli nitelikli hizmete dönüşeceği konusunda Başkan Gazi Şahin’le hem fikir olan dernek başkanı İsmail Hakkı Oflaz, hizmet hususunda ortak atılan uzun vadeli adımların sorunları kökünden çözeceğini belirtti.

Oflaz, Başkan Gazi Şahin’in uzun vadeli büyük projelerinin Elmadağ’a büyük katkılar sağlayacağını bildiklerini; kendilerine düşen görevlerin sorumluluğu içerisinde olduklarını ifade ederek, küçük problemleri kendilerinin çözme gayreti içerisinde olduklarını, böylece sistemli bir çalışma içerisini girdiklerini belirtti.

Büyük Projeler Küçük Sorunları Ortadan Kaldırır

Muhtar heyeti ile projeler ve sorunlar hakkında görüşen Başkan Gazi Şahin, muhtarların halkla aralarında bir köprü görevi gördüklerini söyledi. 

Başkan Şahin” Vatandaşlar sorun ve isteklerini belediyedeki görevlilere ve muhtarlarımıza iletiyorlar. Biz de istek ve sorunlara kesin çözüm üretme gayreti içerisinde oluyoruz. Sorunların temel çözümünün büyük hizmet projeleriyle sağlanabileceğini düşündüğümüz için sistem dahilinde çalışıyoruz. Muhtarlarımızın anlayışlı olmaları ve bize destek sağlamaları bize mutlu ediyor” dedi.

Gazi Şahin; üniversite, baraj, raylı sistem, eğitim – kültür ve spor ile ilgili projelerin hayata geçmesiyle  Elmadağ’ın el birliğiyle hak ettiği yere getirileceğini ifade etti


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr