T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin ”Her Türlü Projeye Açığız”

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in Elmadağ’da başlatmış olduğu gelişimin değişen yüzüne bir çok sivil toplum örgütü destek oluyor. Gazi Şahin’e destek için Ankara Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odası heyeti Elmadağ’a yatırım taleplerini görüşmek için ziyarette bulundular.

Başkan Gazi Şahin’in kalkınma sinerjisi her yönde kendini hissettirmeye başladı. Büyük sanayici girişimcilerinden sivil toplum örgütlerinin düşünce ve projelerine kadar her kesimden kişi ve tüzel kişilerle görüşen Başkan Gazi Şahin her kesimin görüşlerini dikkate alıyor.

Elmadağ’da kalkınmanın sağlanması için proje üretme ve uygulama gayreti içerisinde olduklarını aktaran Başkan Şahin,  Ankara Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odası Başkanı Hüseyin Uzun ve beraberindeki heyetin fikirlerini dinledi.

Ülkenin en büyük sorunlarından birinin proje ve fikir üretme hususu olduğunu vurgulayan Gazi Şahin, oda heyetinin ayakkabıcılık ve çantacılık sektörünün Elmadağ’da gelişmesi maksadıyla arsa taleplerini değerlendirdi. Ayrıca oda heyetinin meslek okullarına yönelik eğitim çalışmalarını takdir eden Gazi Şahin, beraber çalışma gayreti içerisinde olacağını ifade etti.

Ankara Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odası heyeti Elmadağ’daki hareketlenmenin yansımalarının farkında olduklarını ifade etti.”Kısa zaman içerisinde Elmadağ ilçesini silkelendiren ve Elmadağ’daki ölü toprağı yok eden Gazi Şahin ilçeyi yatırıma uygun hale getirmeye çalışıyor. Biz bunda da başarılı olduğunu düşünüyoruz. Bizde Elmadağ’daki bu kalkınma hareketine ortak olmak istemekteyiz.” Görüşünü beyan ettiler.

Gazi Şahin Kendisine Takdim Edilen Hediyeyle Çok Duygulandı

Ankara Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odası’nın takdim ettiği hediyeyle çok duygulandığını belirten Gazi Şahin, “Ülkemiz için faydalı olabiliyorsak; insanımız için faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize” dedi


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr