T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
SPORA DESTEK BAŞARI GETİRDİ

 SPORA DESTEK BAŞARI GETİRDİ

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübüne bağlı olarak antrenmanlarını yapan ve müsabakalara hazırlanan Sezer Dalsüren,7-11 Ekim 2016 tarihleri arasında Konya’da düzenlenen, 81 ilden 1.500 sporcunun katılımı ile gerçekleşen "15 Temmuz Demokrasi Şehitleri" Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 101 kişinin kıyasıya yarıştığı müsabakada 3.oldu.

“Desteğiniz bize güç veriyor”

Sezer Dalsüren’in,Turnuvalara hazırlanmasında büyük emeği olan antrenörü Özcan Ağırdaş; sıkı entremanlar sonucu Türkiye 3.lüğü madalyası almayı hak ettiklerini, hedeflerinin ise Olimpiyatlarda başarı elde etmek olduğunu ifade etti. İlçemiz genelinde spora ve sporcuya önem veren desteğini esirgemeyen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e teşekkür etti.

Başkan Gazi Şahin; Müsabakalara katın tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Hepsi ciddi bir çalışmanın sonucunda müsabakalara katıldılar. Başarı elde eden sporcularımız ise emeklerinin karşılığında Uluslararası turnuvalara katılım hakkı kazandı. Sporcularımıza sahip çıkmalıyız, kendinden emin, kendine güvenen ve hem Ülkemize hem de şehrimize katkı sağlayacak bireyler yetiştirilmesine katkı sağlamalıyız.”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr