T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
BELEDİYE PERSONELİNE EĞİTİMDEN TAM NOT

 

BELEDİYE PERSONELİNE EĞİTİMDEN TAM NOT

Elmadağ Belediyesi Kurumsal çalışmalar kapsamında, vatandaşların talep ve ihtiyaçlarının tespitini, çözümünü vatandaşlarına etkin bir şekilde çözüm odaklı yansıtabilmek ve müşteri memnuniyetini oluşturmak için eğitim programı düzenledi.

Eğitimlere bizzat katılan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Belediyeler halka en yakın, halkla iç içe olan bir yönetim birimidir. Gelişen ve çeşitlenen toplum ihtiyaçlarının yerel ölçekteki kurumlar tarafından karşılanması, zamanın etkin bir şekilde kullanılması gibi işimizin kalitesinin yükseltilmesi adına bazı ihtiyaçları beraberinde getirmektedir.

Bu kapsamda, Personellerimizin 2 grup halinde, program dâhilinde; Stresle başa çıkma, Zaman yönetimi, Kriz Yönetimi ve çatışma, sunum teknikleri ve Yönetimin ABC si gibi konuları içeren eğitimleri alarak daha verimli ve etkin çalışma ortamı oluşturmayı, halkımıza daha kaliteli hizmet sunmayı amaçladık.”dedi.

Alternatif hizmet ve çözüm yöntemleri kullanabilmesi için belediye çalışanları ve eğitmenler ile Soru cevap şeklinde ve uygulamalı bir şekilde gerçekleşen eğitimler sonucunda, katılımcılar eğitimin kendilerine farklı bir bakış açısı ve çözüm yolları getirdiğini belirterek Başkan Şahin’e teşekkür ettiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr