T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
ÖĞRETMENLER GÜNÜ ELMADAĞ’DA COŞKU İLE KUTLANDI

 

ÖĞRETMENLER GÜNÜ ELMADAĞ’DA COŞKU İLE KUTLANDI

24 Kasım Öğretmenler Günü, Atatürk anıtına çelenk konulması ile başlayıp, Elmadağ 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kültür ve Sanat Merkezinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı ile devam etti.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından protokol konuşmaları, öğretmenler konulu oratoryo,öğretmen nedir konulu slayt gösterisi, şiir dinletileri,15 Temmuz şehitlerinden öğretmen Yusuf Elitaş hakkında sunu,Atatürk’ün eğitime verdiği önem konulu drama,öğrencilerden öğretmenlerine hitaben kutlama mesajları slayt gösterisi,emekli öğretmenler adına konuşma ve plaket takdimi,aday öğretmenlerin yemin törenin yer aldığı dolu dolu ve coşkulu bir program oldu.

BAŞ TACIMIZ ÖĞRETMENLERE BAŞKAN’DAN TEŞEKKÜR.

Başkan Gazi Şahin; “Öğretmenlik bire bir insan yetiştiren, o insanları topluma en güzel bireyler olarak hazırlayan ve onun için hata yapma lüksü olmayan bir meslektir” dedi. “Gönül kapısı açık olan, hizmet aşkıyla yavrularımızı geleceğe hazırlayan,öğrettiği bilgilerle iç ve dış dünyamızı aydınlatan siz değerli öğretmenlerimize teşekkür eder, öğretmenler gününüzü sevgi ve saygıyla kutlarım” dedi ve İlçedeki tüm öğretmenlere gül hediye etti.

Program Elmadağ Belediyesi tarafından düzenlenen Belediye Türk Halk Müziği öğretmenleri ve kursiyerleri tarafından söylenen türküler eşliğinde öğretmenler günü yemeği yenilerek sona erdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr