T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası Start Aldı

 

                                    Elmadağ’da Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası Start Aldı.

Elmadağ Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü tarafından Kurum Daire amirleri arasında masa tenisi turnuvası başladı.

16 kişiden oluşan Daire amirleri 7 hafta boyunca kıyasıya müsabakalara katılacak olup,birinci olan ödülünü Başkan Gazi Şahin den almaya hak kazanacak.

Kurum Personelleri Arası Tanışma Ve Kaynaşma Sağlanacak

Turnuvayı, kurum daire amirleri arası tanışma ve kaynaşma ortamının sağlanması amacı ile düzenlediklerini belirten İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İbrahim Tekiner; “ İlçedeki kurum personellerini spor aktiviteleri ile bir araya getirerek tanışmış ve hep beraber spor yapma şansı bulmuş oluyoruz” dedi. Bu imkanı kendilerine sağladığı için Başkan Şahin’e teşekkür etti.

Başkan Şahin; “Yorucu bir iş gününün sonunda spor yapmak, gün boyunca stresin yarattığı etkilerden arınmamıza yardımcı oluyor. Ayrıca yararlı ve sağlıklı bir uğraş olduğu için, kişi kendisiyle gurur duymaya başlayıp, sıkıntı, yerini başarı duygusuna bırakıyor. Birlik ve beraberlik içerisinde Turnuvaya katılan herkese teşekkür ediyor başarılar diliyorum.” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr