T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
2016 YILI FAALİYETLERİ,2017 YILI YATIRIM PROGRAMLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

 

Elmadağ Belediye Başkanlığı tarafından 2016 yılı faaliyetleri,2017 yılı yatırım programlarını içeren değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıya;Ankara Milletvekili Sayın Jülide Sarıeroğlu,İlçe Kaymakamı Turgay Ünsal,Belediye Başkanı Gazi Şahin, Meclis Üyeleri,Muhtarlar,İlçe Başkanı, Kurum ve Kuruluş yetkilileri ve Belediye Birim Müdürleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program; Belediye Başkanı Gazi Şahin’in açılış konuşması,2015 yılında yapılan Muhtarlar toplantısında alınan karar ve sonuçların değerlendirilmesi,2016 yılında yapılan faaliyetlerin değerlendirilmesi,İlçe genelinde yapımı yani tamamlanan hizmetlerin sunumu,Kentsel Dönüşüm Bilgilendirme,2017 yılı Yatırım Programının sunumu ile devam etti.

Belediye Başkanı Gazi Şahin’in bizzat yapmış olduğu sunumundan sonra Muhtarların görüş ve önerilerine yer verildi. Muhtarların yeni yıldaki talepleri tek tek değerlendirilerek toplantı sonuç tutanağına kayıtları alındı.
Başkan Şahin;hizmetleri yerine getirmemizde desteklerini esirgemeyen Devletimize,Ankara Büyükşehir Belediyemize,tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

İlçe Kaymakamı Turgay Ünsal çalışmalardan dolayı emeği geçen tüm Kurum ve kuruluş yetkililerine teşekkür etti. 2017 yılında yapılması planlanan yatırımlar hakkında bilgiler aktardı.

Kapanış konuşmasını yapan Ankara Milletvekili Sn. Jülide Sarıeroğlu bir önceki toplantıda alınan kararların titizlikle takip edilmesi ve imkanlar dahilinde yerine getirilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yeni yatırımların İlçemize Ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Toplantı birlik ve beraberlik içerisinde yenilen öğle yemeği ile sona erdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr