T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Türkiye’de Ekonomi Gündemi

 

” Türkiye’de Ekonomi Gündemi”
Ekonomiden Sorumlu Eski Devlet Bakanı,Ankara Milletvekili Sn. Ali Babacan’ın katılımıyla” Türkiye’de Ekonomi Gündemi “ konulu toplantı düzenlendi.

Elmadağ Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen toplantıya; Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,Akparti İlçe Başkanı Murat Altıparmak,Elmadağ Esnaf ve Sanatlar Odası,Hasanoğlan Sanayici ve İşadamları Derneği,Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri,Otobüsçüler Başkanı ve bölgedeki bazı fabrika sahipleri katıldı
.
İlçe ve Ülke genelinde yaşanılan sorunlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Katılımcılar taleplerini ve önerilerini iletirken Sayın Vekilimiz tarafından gerekli notlar alındı,sorular yanıtlandı,istişare görüşmeleri gerçekleştirildi.

Toplantı sonrasında Elmadağ Belediyesi Spor Kulübü U14 takımının Ankara şampiyonu olması sebebiyle düzenlenen kupa törenine Sayın Vekilimiz ve Belediye Başkanımız tarafından katılım sağlandı.Sporcuları tek tek tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

Ankara Milletvekili Ali Babacan’ın programdan ayrılışından sonra Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin konferans salonunu dolduran vatandaşlarla hasbihalde bulundu. Program hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr