T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Yol Bakım ve Tamir Çalışmaları Devam Ediyor

 

Elmadağ’da yol bakım ve tamir faaliyetlerinin hız kesmeden devam edeceği, asfalt yama çalışmalarının tüm Elmadağ’ı kapsayacak şekilde süreceği bildirildi.

Elmadağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlü ekiplerinin asfalt yama çalışmaları 2 aydır süratli bir şekilde devam ediyor.

Belediye ekiplerinin aralıksız çalışmaları neticesinde Elmadağ merkezde 1171 ton, Elmadağ Hasanoğlan Mahallesi’nde 656  ton olmak üzere toplamda 1827 ton asfalt döküldü. Elmadağ’ın Yeşildere Mahallesi’ne ise ilerleyen zamanlarda asfalt yama çalışmalarına başlanacağı aktarıldı.

Gelişmişliğin Göstergesi Yollardır

Asfalt yama çalışmalarının hava şartları elverdiği sürece ara vermeksizin devam edeceğini söyleyen Başkan Gazi Şahin, yama ihtiyacı dışında yeni asfalt isteyen yolların asfaltlama çalışmalarına da başlanacağını ifade etti.

Şahin” İlçemizde yol bakım ve tamir çalışmaları acil ihtiyaç duyulan noktalara öncelik verilecek şekilde devam ediyor. İlçelerin gelişmişliğini çevre bakımı ve yolların durumu ifade eder. Biz bunun bilincindeyiz. Gelişmiş bir Elmadağ için yapılan çalışmalarımız itinalı bir şekilde sürüyor.” ifadelerini kullandı.

Elmadağ’ın Yolları Gözden Geçirilecek

Elmadağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Elmadağ’da mevcut yolların bakım ve tamirlerinin yapılacağı; ihtiyaca göre asfaltlanması gereken yolların asfaltlanacağı, genişletilme imkanı olan yolların genişletileceği aktarıldı.

Yol bakım ve asfalt çalışması için hizmet alınacağını vurgularken yama çalışmalarının da Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle sürdüğü söylendi


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr