T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şahin Park Çalışmasını İnceledi

 

Başkan Gazi Şahin parklarda devam eden çalışmaları gözlemledi. Başkan Şahin Elmadağ’da alt yapı ve diğer çalışmaların da sürdüğünü belirtti.

Elmadağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları farklı kategorilerde devam ediyor. Başkan Gazi Şahin’in “Yaz sezonu Elmadağ için yoğun çalışma sezonudur” cümlesini talimat olarak algılayan fen işleri ekipleri çalışmalarına hiç ara vermeksizin devam etti.
 
Ekiplerin çalışmalarını ara ara denetleyen Başkan Gazi Şahin, İsmetpaşa parkının tadilatını inceleme fırsatı buldu. Gazi Şahin, çalışmaların nitelikli ve hızlı olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmaların daha çok halkın faydasına dönük olması için farklı beklentilerin karşılanması gerektiğini söyledi.

Kültür Faaliyeti Olacak

İsmetpaşa parkı içerisinde bulunan ve daha önce kafeterya olarak kullanılan yapıyı inceleyen Gazi Şahin, dinlenme, oyun ve kültürel faaliyetlerin iç içe bulunmasının insanın sosyalleşmesine büyük katkı sağlayacağını söyleyerek bu yapının kültürel faaliyetler için kullanılması yönünde talimat verdi.

Başkan Şahin,”Elmadağ kültürel açıdan ilerlemeye hazır bir ilçedir. Biz belediye olarak Elmadağ’ın bu yönünü değerlendirme aşamasında farklı projeleri hayata geçireceğiz. Kalkınmanın bilimle, kültürle olacağının bilincindeyiz. İlçemizin kalkınmasına karar verdik ve biz bu işi halkımızla birlikte başaracağız” sözlerine yer verdi.

Başkan Şahin, İsmetpaşa parkının tadilat çalışmalarının önümüzdeki haftalar içerisinde tamamlanma aşamasına geleceğini söyleyerek, Elmadağ için sosyo kültürel faaliyetlerin devamının geleceğini vurguladı.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr