T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
YAŞLILARIMIZA SAYGI PROGRAMI

 

Sadece bir gün değil her gün hatırlanmaları gerektiğini düşündüğümüz elleri öpülesi yaşlılarımız için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Elmadağ Huzurevi, Kaymakamlık ve Belediye işbirliği ile “Yaşlılarımıza Saygı” programı düzenlendi.

Kırıkkale İl Kültür Turizm Müdürlüğü Ustalar Topluluğu, Kültür Bakanlığı sanatçıları müzik dinletisi ile gönüllerince eğlenirken yüreklerinde hoş bir esinti bıraktı.

Unutmayalım ki hepimiz yarının yaşlılarıyız

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Büyüklerimiz ailenin temel direği, temel dirliğidir. Çocuklarımıza, büyüklerimize sevgi ve saygıyı çok iyi anlatıp, aradaki köprüyü daha da sağlamlaştırmalıyız. Büyüklerimizi sadece özel gün ve haftalarda değil yılın her gününde hatırlayarak onlarla birlikte olduğumuzu onlara hissettirmeliyiz. Yaşlılara bugün gösterilecek sevgi ve saygı, gelecek kaygılarımızı azaltacak, hangi yaşta olursa olsun, tüm bireylerin yaşama güvenle bakmalarını sağlayacaktır. Unutmayalım ki hepimiz yarının yaşlılarıyız.”dedi.

Sergiye Yoğun İlgi

Birlik ve beraberlikle hazırlanan Program sonunda Elmadağ Huzurevinde kalan yaşlılarımızın el emeği göz nuru ile yapmış oldukları el işleri sergisi misafirler tarafından büyük beğeni kazandı.

Program ikram ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr