T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin Halkı Makamında Ağırlıyor

 

Çarşamba günlerini halk günü olarak belirleyen Gazi Şahin, bu günlerde konuklarını makamında ağırlıyor.

Başkan Gazi Şahin,  Çarşamba günleri 09.00 ve 12.00 saatleri arasını halka ayırıyor. Bu saatler arasında halkın görüşlerini değerlendiren Başkan Şahin, halkın talep ve problemlerini daha iyi değerlendirmek maksadıyla ilgili birim müdürleriyle halkı dinliyor.

Gazi Şahin” En Önemli Makamımız Halkımızın Gönlüdür.”

Halkın seçimi sayesinde yetki aldığını hatırlatan Gazi Şahin, halkı en iyi şekilde ağırlamak, halkın istek ve sorunlarını değerlendirmeye almak öncelikli görevim diyerek şöyle konuştu.”Belediye başkanı olarak öncelikle görevim halkı anlamak halkın sorunlarını çözmektir. İnsana hizmet sunmak, insan merkezli çalışıp kaliteli hizmet vermektir. Kaliteli hizmet vermek için sorunları doğru analiz edip  sorunların çözümü aşamasında kararlı adımlar atabilmeliyiz. Bu aşamalarda halkımızın desteği bize ışık tutuyor. Bizim en önemli makamımız halkımızın gönlüdür.” dedi.

Halkı makamında ağırlayan Gazi Şahin, “Halkımıza en iyi hizmeti sunmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Hiçbir şekilde halkımızı oyalama ve de yapamayacağımız işi sahiplenmek gibi bir işlevimiz olamaz.” diye görüş bildirdi.

Halkla tek tek görüşen halkın istek ve sorunlarını birim müdürleri ve telefon aracılığıyla ilgili kurum ya da kuruluşlarla işbirliği içerisinde çözme gayretinde olan Gazi Şahin’in çabası makamda bulunan Elmadağlı vatandaşları memnun etti.

Vatandaşlar “Başkanımız Her Zaman Yanımızda”

Halk günü uygulamasından çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, misafirperverliğinden dolayı Gazi Şahin’e teşekkürlerini sundular. Vatandaşlar, belediye başkanımızın bizi makamında dinlemesi makamında konuk edip, ikramda bulunması bize değer verdiğinin göstergesidir. Başkanımızın kısa zamanda ilçemize neler kattığını bizzat görüyoruz, bize yaklaşımını, cana yakınlığını zaten biliyoruz. Düğünümüzde cenazemizde bizi yalnız bırakmayan Başkanımıza teşekkür ediyoruz dediler


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr