T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Kaldırım Çalışmaları Devam Ediyor

 

Elmadağ’daki çalışmalar şimdiden Elmadağ’ın çehresini değiştirdi. Değişimin farkında olan vatandaşlar Elmadağ’ın modern bir ilçeye dönüşmesini keyifle izliyorlar.

Elmadağ Belediyesi’nin etkili faaliyetleri Elmadağ’daki değişimin silueti olarak hafızalarda yer edinmeye başladı. İlçenin çeşitli yerlerindeki park bakım tadilatları ve yol bakım faaliyetlerine ek olarak kaldırım çalışmaları da hız kazandı.

Büyükşehir Belediyesinin yaptığı tretuvar çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde Elmadağ Belediyesi ekipleri ağaçlandırma çalışması başlatarak ilçeye hoş görünüm kazandırdı.

Vatandaşlar cadde ve sokaklardaki yenilenen kaldırımlarının ilçeye modern bir hava kattığını söyleyerek memnuniyetlerini belirttiler.

Gazi Şahin “Yapılan Çalışmalar Yeni Çalışmaları Tetikleyecek”

İlçeye yapılan çalışmaların yeni çalışmalara imkan sağlayacağını söyleyen Gazi Şahin, Elmadağ için yapılması gereken birçok çalışmanın olacağını ve bu çalışmalara zamanı geldikçe başlanacağını ifade etti.

Gazi Şahin,” Yapılan işlerdeki hedefimiz ilçemizi güzelleştirmektir. Bu amaçla yapılan her faaliyet yapılacak olan yeni çalışmaların alt yapısını oluşturacak, yeni çalışmaları tetikleyici unsur olacaktır “ dedi.

Yetkililer, Elmadağ’daki faaliyetlerin sezon sonuna kadar devam edeceğini bildirdiler


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr