T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Sürekli Gelişen Personel

 

Başkan Gazi Şahin, halka yönelik personel eğitim hareketi başlattı.

Halka hizmete büyük önem veren Başkan Gazi Şahin, halkın nitelikli hizmet alması amacıyla belediye binası içerisine personele yönelik Eğitim ve Bilgilendirme salonu açtı.

Daha öncesinde Beyaz Masa uygulamasına geçip, halkın sorun ve isteklerini birebir öğrenme fırsatı bulan Gazi Şahin,”Halkımız sorunlarını çok rahat bir şekilde bize aktarabiliyor. Beyaz masa uygulamasından halkımızın çok memnun olduğunun farkındayım. Halka açık belediyecilik anlayışı içerisinde daha nitelikli hizmet sunmak için belediye personelimize yönelik bir uygulama başlatacağım.” Dedi

Tüm çalışmalarının halka hizmet ve kalkınmaya odaklı olduğunu aktaran. Başkan Şahin, doğru bilgilendirme için doğru bilgilenmenin önemine değindi.

Şahin, Eğitim ve Bilgilendirme salonuyla personelin halkla iletişimine ve mevzuatlarla ilgili bilgilerinin güncel tutulmasına özen gösterileceğini vurguladı.

Salonun İlk Konukları Muhtarlar Oldu.

Belediye binası içerisinde yeni oluşturulan Eğitim ve Bilgilendirme salonun ilk muhatapları muhtarlardı.

Muhtarlar, ilçe için yapılması gerekenleri ve Ramazan Ayı ile ilgili programları karşılıklı fikir alışverişi içerisinde eğitim ve bilgilendirme salonun da görüşerek salonun açılışını gerçekleştirmiş oldular.

Sistem dahilinde belirli kurallar içerisinde yapılan görüşmeden memnun kaldıklarını ifade eden muhtarlar Elmadağ’ın her geçen gün ilerlediğini ve kalkınmanın el birliğiyle sağlanacağı noktasında görüş bildirdiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr