T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin Hedefi 12’den Vurdu

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e sporcu kimliğiyle ön planı çıkıp halkı spora yönlendirmesi ve yaz spor okullarında spor eğitimi alan çocuklara destek vermesinden dolayı okçuluk milli takım antrenörü Gülüşen Gülerbalcı tarafından hediye verildi.

İlk tamamladığı projesi iki adet koşu yolu olan ve bu koşu yollarında sabahın ilk saatlerinde sağlıklı yaşam yürüyüşü yaparak halkı spora teşvik eden, yaz spor okullarında öğrencilerin her zaman yanında olan, sporcu gençlerle piknik yapıp sporcuların sosyal kimliğine katkıda bulunan Başkan Gazi Şahin’e anlamlı bir hediye verildi.

Okçuluk milli takım antrenörü Gülüşen Gülerbalcı, Başkan Gazi Şahin’in bu özelliklerini fark ederek ok ve yay hediye  etti.

Antrenör Gülerbalcı,”Gazi Şahin’in çok yönlü spor anlayışı, spora ve sporcuya desteğiyle bu hediyeyi kendisi için uygun gördüm.”dedi.

Gülerbalcı, sporun her zaman desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek sözlerine devam etti.”Belediye başkanımızın Elmadağ’a gelmesiyle spor yeni bir soluk kazanmıştır. Gazi Şahin’in sporda çok çeşitliliğe olan desteklerini göz ardı etmemek gerekir” ifadesinde bulundu.

Gazi Şahin’den A Milli Takım Okçularımıza Başarı Temennisi

Başkan Gazi Şahin Güney Kore’de yapılacak olan Dünya Okçuluk Şampiyonası’na Elmadağ Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nde hazırlanan A Milli Takım okçularımız için başarı temennisinde bulunarak verilen hediyeyle onurlandığını söyledi.

Başkan Gazi Şahin, antrenmanlarına devam eden sporcularımız için Güney Kore’de başarılı olmaları en büyük temennim olur derken verilen hediyenin kendisi için Milli bir değer taşıdığını da  sözlerine ekledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr