T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ İftarda Buluştu

 

Elmadağ Belediyesi, Elmadağlı idarecilere iftar yemeği verdi. Şahin yemekte projelerinden bahsetti.

Ramazan ayının vazgeçilmezlerinden olan iftar davetleri dostluk ve sevgiyi pekiştiriyor.
Bu bağlamda Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ ilçesinde dostluk ve sevginin ebedi olarak yayılmasına destek olmak ve iyi bir Elmadağ yönetimi için bir iftar yemeği verdi.

Elmadağ Belediyesi hizmet binasında verilen yemeğe ilçe kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Elmadağlı idareciler, eğitimciler, siyasiler, sivil toplum örgütü temsilcileri, banka müdürleri, emniyet yetkilileri ve muhtarlara kadar yaklaşık 500 kişi katıldı.


İftar Yemeği’nde Asıl Amaç Elmadağ’da Sorunsuz Bir Yönetime Destek Olmak.

İftar yemeğinin düzenlenmesindeki amacın ise Elmadağlı idarecileri bir araya getirerek kaynaştırma ortamının sağlanması olduğu belirtildi.

İftar yemeği sonrasında konuklarına konuşma yapan Başkan Gazi Şahin, bu güne kadar yaptığı çalışmalardan bahsederek Elmadağ’da yapılması gerekenlerin buradaki arkadaşlarımızın desteğiyle el birliğiyle yapılabileceğini savundu.

Başkan Şahin,” Bu güne kadar birçok çalışma içerisinde bulunduk. Belediyenin yapması gereken rutin işleri itinalı bir şekilde yapmakla birlikte büyük projeler için de büyük çalışmalar başlattık.”dedi.

Şahin, Elmadağ’a üniversite getirilmesi, sanayi atılımı ve baraj yapımı ile ilgili görüşme ve çalışmaların da devam ettiğini bildirerek davete katılan herkese teşekkürlerini sundu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr