T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da 7’den 70’e Herkes Eğlendi

 

Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında Elmadağ Belediyesinin düzenlediği eğlence sanat programına halkın ilgisi yoğun oldu.

Elmadağ’da düzenlenen programın içeriğini halkın istekleri belirledi. Vatandaşların müzik, tiyatro oyunu, yarışma ve Türk Sanat Müziği istekleri yerine getirildi.

Elmadağ Belediyesi Hizmet binasında yapılan organizasyonda vatandaşları ilk olarak Renkli kıyafeti ve sempatik hareketleriyle davuluna farklı ritimler veren davulcu karşıladı.

Hizmet binası içerisinde ise eğlencenin dozu arttı. Bina içerisinde vatandaşları meddah oyunu karşıladı meddah oyunu ile stres atan vatandaşlar akabinde miniklere ve miniklerin ebeveynlerine yönelik yapılan “Şapka sende” yarışmasıyla eğlencenin dozunun artmasını keyifle seyrettiler.

Palyaço gösterileri ve palyaçoların çocuklara dağıttıkları balonlar çocukları çok mutlu etti. Çocuklar palyaço arkadaşlarıyla fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştılar.

Ramazan etkinliğinde kundaktaki bebekten bastonla nineye kadar herkesin olması organizasyonu düzenleyen yetkilileri mutlu etti.

Eğlence ve sanat programının eğlence kısmıyla coşan vatandaşlar organizasyonun sanat müziği kısmında ise ritimlere eşlik ederek sanat müziğinin insanı etkileyen ezgilerine kendilerini teslim ettiler.

Gazi Şahin,” Mutluluğum sizin mutluluğunuzdan kaynaklanıyor.”

Vatandaşlarla programı izleyen Başkan Gazi Şahin, organizasyonun sonlarına doğru halkı selamlayarak platforma çıktı ve şunları söyledi. “Böyle güzel eğlencelerde bir araya gelmek beni çok mutlu ediyor. Benim mutluluğum bu organizasyona katılmaktan ziyade sizi bu derece sevinçli ve güler yüzlü görmekten kaynaklanıyor. Bu tür programların devamı gelecek. Hasanoğlan ve Yeşildere mahallelerimizde de bu tür organizasyonlar olacak” dedi.

Konuşmasının ardından Elmadağlı vatandaşlara çekilişle birbirinden güzel hediyeler veren Şahin,  güzel bir gecenin güzel bir şekilde bitmesinden duyduğu memnuniyeti jest ve mimikleriyle ifade etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr