T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin’den Eğitime Tadilat

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, 40 yıldır nitelikli tadilata hasret kalan Elmadağ Lisesi’ne yardım elini uzattı.

Elmadağ’da 1969 yılından beri eğitim-öğretim faaliyetini sürdüren ve binlerce kişiyi mezun eden Elmadağ Lisesi, yılların verdiği yorgunluğu Başkan Gazi Şahin sayesinde üzerinden atıyor.

40 yıldır etkili tadilat yüzü görmeyen okul baştan aşağı yenileniyor. Yeni dış yüzü ve iç dizaynıyla farklı bir kimlikle 2009-2010 yılında öğrencilerine “merhaba” demeye hazırlanıyor.

Gazi Şahin “Eğitime Her Türlü Desteği Sağlarız”

Tadilat çalışmalarıyla ilgili konuşan Başkan Gazi Şahin,”İlçemizin en eski liselerinden olan Elmadağ Lise’sini tadilata aldık. Eğitime her yönden destek sağlamak keyif verici bir durumdur. Biz eğitime yeri geldiğinde kitapla yeri geldiğinde tuğlayla destek sağlarız. Önemli olan ufkumuzu görebilmek, çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek” dedi.

Okul Yönetimi Tadilattan Memnun

Tadilattan duyduğu memnuniyeti aktaran müdür yardımcısı Mahmut Gevher Elmadağ Lisesi’nin yeni eğitim sezonuna hazır olacağını kaydederek şunları söyledi.” İlçemizin en başarılı okullarından olan Elmadağ Lisesi’nin bu şekilde bakıma girmesi idareciler olarak bizi çok sevindirdi ve onurlandırdı.”diye görüş bildirdi. 

Müdür yardımcısı Gevher, Elmadağ Lisesi’nin başarılı bir okul olduğunu hatırlatarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.”Kalorifer peteklerinden okulun dökülen sıvalarına, çatlayan duvarlarından tuvaletlerine bakımına, dış cephe boyalarından okulun iç kısmının boyalarına, okul giriş kapısının yenilenmesinden giriş kattaki zeminin yeni taşlarla döşenmesine kadar etkili ve geniş bir bakımdan geçiyor. Başkan Gazi Şahin’e ne kadar teşekkür etsek azdır.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr