T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin’e Minik Ellerden Plaket

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e çok sevdiği çocuklar plaket takdim etti.

Çiçek Hatun Anaokulu’ndan Başkan Gazi Şahin’i ziyaret eden anaokulu müdiresi Melek Kurt, Öğretmeni Yurdanur Kırşak, Okul aile birliği görevlisi Elmas Yağmurcanöz ve anaokulu öğrencileri oldu.

Ziyarette Anaokulu öğrencileri Bilgen Canöz ve Emrecan Kurt (6) Başkan Şahin’in makamına girer girmez, Başkan Gazi Şahin’i kucaklamaları Şahin’i çok mutlu etti.

Belediye Başkanı Gazi Şahin’e Gazi Amca diye hitap eden anaokulu öğrencileri size hediye getirdik, çok sevineceğinizi düşünüyoruz diyerek ellerinde tuttukları plaketi takdim ettiler.

Çocukların hediyesini gülümseyerek alan Başkan Gazi Şahin, aldığım “en temiz kalpli” hediye bu olmalı diyerek çocuklardan plaketi alarak masasına koydu.

Çocuklarla, anaokulu müdiresi, anaokulu öğretmeni ve okul aile birliği görevlisi ile bir süre sohbet eden Başkan Gazi Şahin, eğitimin kendisi için vazgeçilmez bir unsur olduğunu eğitime ve eğitimciye destek olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Başkan Gazi Şahin’in eğitim gönüllüsü olduğunu ifade eden Anaokulu Müdiresi Melek Kurt, “Mamak’tayken okulumuzun ve okul öğrencilerimizin en büyük destekçisiydi. Öğrencilerimizi ara ara ziyaret ederdi ve öğrencilerimiz başkanımızı çok severdi. Başkanımızın eğitime desteğinin her yerde olduğunu biliyoruz. Büyük desteklerinden dolayı kendimizi başkanımızı ziyaret etme yükümlülüğünde hissettik.” Dedi.

Anaokulu öğrencilerinin makamdaki oyunları ortamda bulunan herkesi mutlu etmeyi başardı. Çocuklar daha sonra Başkan Gazi Şahin’le hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra el sallayarak Başkan Şahin’e veda ettiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr