T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
İftar Yüzleri Güldürüyor

 

Elmadağ ilçe teşkilatının ve belediyenin iftar yemeği yoğun ilgi gördü.

Elmadağ’da Belediye ve İlçe Teşkilatı’nın organize ettiği yemeğe AK Parti İl Başkanı Murat Alparslan İlçe Başkanı Satılmış Yaman, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ve çok sayıda davetli katıldı.

Belediye hizmet binasında verilen davete talep yoğun olurken, İlçe Başkanı Satılmış Yaman ve Başkan Gazi Şahin davetlileri belediye hizmet binasının önünde karşıladılar.

Konuklarını karşılayan ilçe teşkilatı üyeleri ve Başkan Gazi Şahin daha sonra iftar saatini yemeğin verileceği salonda sohbet ederek beklemeye başladılar.

İftarını açılmasıyla birlikte konuşma yapmak için söz alan Başkan Gazi Şahin Ramazan Ayının feyzine değinerek “ Mübarek Ramazan Ayı’nda İlçe teşkilatımızla düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğinde orucumuzu il başkanımızla açmamız bizim için mutluluk verici bir durumdur. Bu sofranın düşünce paylaşımı sofrası da olacağı buradaki arkadaşlarla çok şeyler paylaşacağımız kanaatindeyim” diye ifade de bulundu.

Başkan Şahin’in konuşmasının ardından mikrofonu alan İl Başkanı Murat Arslan, “Belediyelerimizin başkanlarıyla bu tür organizasyonlarda bir araya gelip hem Ramazan ayının güzelliklerini değerlendirmek hem de çalışmalar ve ileriye yönelik planlamalar hakkında hoş sohbetlerde bulunmak İftar sofralarını bizim için bir fırsat haline de çevirebiliyor. Ben buradaki tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İftar yemeğinden sonra Başkan Gazi Şahin konuklarıyla makamında bir süre daha sohbet etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr