T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Çamlık Piknik Alanı Düzenleniyor

 

Elmadağ’da vatandaşların vazgeçilmezlerinden biri olan Çamlık bölgesi dinlenme ve piknik alanı yenileniyor.

Elmadağlı vatandaşların yoğun bir şekilde kullandığı, çevre ilçelerdeki vatandaşlarında ilgisini çekmeyi başaran Çamlık bölgesi piknik alanı revizyona girdi.

Revizyon faaliyetleri öncesinde Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in incelemelerde bulunduğu bölgenin, çalışmalar neticesinde çok çağdaş bir eğlence, dinlence alanı olacağı bununla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin çalışmalarını nitelik ve görsellik ön planda tutarak tamamlayacağı, Elmadağ Belediyesi ekiplerinin her türlü desteği sağlayacağı belirtildi.

Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı revizyon çalışmalarına Elmadağ Belediyesi ekipleri destek verirken, yapılan çalışmalar neticesinde Çamlık piknik alanının farklı eğlenceleri içerisinde barındıracak bir yapıya kavuşturulması bekleniyor.

Ekipler yapılan çalışmaların plan dahilinde ve birbirini tamamlayan nitelikte olacağını çamlık piknik bölgesinin Ankara merkezden bile misafir çekebilecek nitelikte estetik olacak şekilde revize edileceğini ifade ettiler.

Süregelen çalışmaların ayrıntısında; bir havuz yapılacağı, çocuklar için oyuncak alanı oluşturulacağı, piknik alanlarının düzenlenip modern bir görüntü oluşturacağı, piknik alanı içerisindeki yolların düzenlenip banklar konulacağı, iç dizaynının çağdaş görüntü oluşturacağı ve görsel ayrıntılarında ön plana çıkarılacağı belirtildi.

Revizyon çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade eden Başkan Gazi Şahin,” Çamlık bölgesindeki faaliyetlerin tamamlanmasıyla vatandaşlarımızın günün stresini atabilecek, ailesiyle hoş vakit geçirebilecek bir rekreasyon alanına sahip olacaklar. Güzel günlerin anısına ev sahipliği yapacak olan bu bölgenin çalışmalarının devam etmektedir.” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr