T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin’den Huzura Katkı

 

Başkan Gazi Şahin farklı alanlarda yürüttüğü çalışmaların neticelerini almaya devam ediyor. Hasanoğlan Mahallesi yeni karakoluna kavuşmanın huzurunu yaşıyor.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Hasanoğlan Mahallesi’nde bulunan belediye ek hizmet binasının yemekhanesini gerekli bakım ve onarıma aldıktan sonra modern bir yapıya kavuşturarak emniyete tahsis etti.

Elmadağ’ın sosyal dokusuna katkı sağlayan çalışmalardan biri olarak kabul edilen çalışmanın tamamlanması ve hizmete girmesi hem emniyet yetkililerini hem yöre halkını hem de belediye görevlilerini memnun etti.

Hizmete açılan ve Şehit Necat Uzun Polis Merkezi Amirliği adını alan emniyet hizmet binasının Hasanoğlan için önemli bir yapı olduğunu, bölgenin artan nüfusu ve sanayi bölgesi olması sebebiyle acil ihtiyaç duyulan bir hizmete kavuştuğunu aktaran Başkan Gazi Şahin, emniyet görevlilerinin vatandaşın huzurunu muhafaza eden ve vatandaşın zor anlarında yanında olan yegâne kişiler olduğunu belirtti.

Hizmete Açılan Polis Merkezine Protokol Ziyareti

Başkan Gazi Şahin’in Temmuz ayında verdiği talimatla hızlı bir tadilat süreci yaşayan binanın yeni ve modern haliyle emniyet yetkililerine tahsis edilmesinin Hasanoğlan Mahallesi için önemli bir kazanç olduğu belirtildi.

Polis merkezi için uygun hale getirilen ve Şehit Necat Uzun Polis Merkezi Amirliği adıyla hizmete giren binanın ziyaretçileri Elmadağ Protokolü oldu.

Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Belediye Başkanı Gazi Şahin ve Cumhuriyet Başsavcısı Erdal Demir,  polis merkezini ziyaret edip incelemelerde bulunarak emniyet görevlileri ile bir süre sohbet ettiler.

Ziyaret esnasında bir değerlendirmede bulunan Başkan Gazi Şahin” Hizmete giren polis merkezimizin vatandaşımızın huzuruna katkı sağlayacağından şüphem yok. Elmadağ’ımızın gelişen yapısını sosyal dokularla destek sağlamak bizim en önemli görevimizdir.” Diye görüş bildirdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr