T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Tapular Teslim Ediliyor

 

Elmadağ’da belediye imar uygulaması sonucu belediyemizle hisseli olan vatandaşlar alamadıkları tapularını artık alabiliyorlar.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’den bir hizmet daha. Belediye imar uygulamaları sonucunda belediye ile hisseli olan vatandaşlar tapularını alamıyordu. Bu duruma müdahalede bulunan Başkan Gazi Şahin vatandaşların bu konuyla ilgili rahatsızlıklarına son vermek maksadıyla ilgili kurum ve kişilerle görüşerek vatandaşların bu rahatsızlığını giderdi.

Başkan Gazi Şahin” Belediye imar uygulaması sonucu belediyemizle hisseli olan vatandaşlar hişse bedellerini yatırdıkları halde belediye gayrimenkulleri üzerinde değişik kişi ve kurumların alacağından dolayı haciz ve benzeri olumsuzlukların bulunması sebebiyle hisse tapularını alamıyorlardı. Vatandaşlarımıza olumsuz yansıyan bu durumun giderilmesi maksadıyla sürdürülen çalışmalar neticesinde vatandaşlarımızın bu sıkıntısı giderdiğimizi düşünüyorum.” dedi.

Hak sahibi vatandaşlar gereken işlemleri tamamlayarak tapularını belediye yetkilileri ile birlikte Elmadağ Tapu  Müdürlüğü’nden tapu müdürü Ülkü Yüksekçetin’in elinden alarak süregelen sıkıntının aşılmasını memnuniyetle karşıladılar


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr