T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin’e Futbol Plaketi

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e KKTC’de futbol hayatını sürdüren B.  Bağcıl spor kulübü bir plaket takdim etti.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde futbol oynayan Güzelyurt bölgesinin tek birinci lig temsilcisi yeni sezon hazırlıklarını Elmadağ spor kompleksinde  sürdürüyor.

Yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak maksadıyla çalışmalarına programlı bir şekilde devam eden 20 futbolcu, 2 teknik adam, 2 yönetici ve 1 malzemeciden oluşan Bostancı Bağcıl spor kulübü KKTC’deki rakiplerine diş biliyor.

Takımla birlikte kampta bulunan kafile başkanı ve kulübün as başkanı Selahattin Arslan, kulüp yöneticisi Salim Karabekir, Teknik Direktör İltaç Karayel, Takım kaptanı Ahmet Zaifoğlu takımı kamp yatığı yerde çalışma esnasında ziyaret eden Başkan Gazi Şahin’i heyet halinde karşılayarak yardımlarından ve desteklerinden dolayı bir plaket takdim etti.

As Başkan Selahattin Arslan, yaptığı konuşmasında öncelikle  kamp imkanı sağlayan ve kendilerine destek olunmasından ve kendileriyle yakından ilgilenmesinden dolayı KKTC Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı, Kemal Dürüst’e,   Elmadağ Belediye  Başkanı Gazi Şahin’e ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

As Başkan Arslan,  B. Bağcıl’ın altı gün yapacağı kampta yararlı çalışmalar, idmanlar yapacağını 2009-2010 futbol sezonuna şampiyonluk hedefi ile gireceğini söyledi.

Plaketini B. Bağcıl As Başkanı Selahattin Arslan’ın elinden alan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin KKTC’deki spor kulüpleri ve okullarla olan ilişkilerini daha da arttıracaklarını yakın bir zamanda KKTC’ye ziyaret etme düşüncesinde olduğunu ifade etti.

Gazi Şahin KKTC Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı, Kemal Dürüst’le başlayan sıcak ilişkilerin devam etmesi için elinden gelen çabayı sarf edeceğini de ifade etti.

Daha sonra spor kompleksini gezen ve heyetle spor üzerine bir süre sohbet eden Başkan Gazi Şahin, sporun çok çeşitliliğinden yana olduğunu bu yüzden burada kamp yapan farklı branşlardaki sporcuları gördüğünde çok mutlu olduğunu ifade etti. Gazi Şahin, gençleri spora yönlendirmek için her türlü çalışmayı yapma niyetinde olduğunu söyledi


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr