T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin Halkın Sofrasında

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin Ramazan Ayı’nda halkla iç içe olmaya da özen gösterdi.

Ramazan Ayı’nda farklı programlarla halkın eğlenmesine yönelik organizasyonlar düzenleyen, yardıma muhtaç vatandaşlara, rencide etmeden yardım ulaştıran, iftar davetlerinde Elmadağlı vatandaşların faydasına yönelik projelerini ilgili kurum ya da kuruluşlara açan Başkan Gazi Şahin, vatandaşa konuk olup vatandaşların istek talep ve dertlerini ilk ağızdan dinliyor.

Vatandaşlara habersiz konuk olan Başkan Gazi Şahin, Ramazan ayının hoş sohbetini paylaşıyor. İftarını vatandaşla açmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşayan Başkan Gazi Şahin, yemekten sonra misafir olduğu vatandaşın evinden hemen ayrılmayarak vatandaşla çay sohbeti etmeyi de ihmal etmiyor.

Vatandaşla hoş ramazan gecesi yaşamanın keyifli bir durum olduğunu aktaran Başkan Gazi Şahin, vatandaşla iç içe olmanın hoş bir duygu olduğunu söyleyerek düşüncelerini ifade etti.”Vatandaşımızı anlamak, dinlemek çok önemlidir. Onların sayesinde biz hizmet yetkisi aldık. Vatandaşlarımızın beklentilerine cevap vermek için çalışıyoruz. Bu sebeplerden dolayı ben her zaman vatandaşımızı dinler ve dertlerine çözüm bulmaya çalışırım.” Dedi

Halktan soyut bir yönetim anlayışının olamayacağını halkı reddeden hiçbir sistemin işleyiş gösteremeyeceğine vurguda bulunan Başkan Şahin, vatandaşlarımızın dertlerini dinlemek çare bulmak için muhtarlarımız var belediye personelimiz var Elmadağlı idarecilerimiz var, hepimiz varız ifadesini kullandı.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr